
Моделюючий гель Creamy Builder Gel JOIA vegan - Milk Dune 030, 15 мл
281 ₴
- Готово до відправки
+380 (63) 415-91-56
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
UV/LED Creamy Builder Gel JOIA vegan, 030 Milk Dune – ніжний світло-бежевий з молочною півтінню колір гелю. Мов шовк, який торкається шкіри з першими ранковими променями. Чистий і делікатний — він створює ефект абсолютної природності. Ідеальний для French-моделювання та клієнток, які обирають делікатну класику.
ПЕРЕВАГИ:
- багатофункціональний матеріал: зміцнення, нарощування, створення бездоганної архітектури, подовження нігтьового ложа, використання в техніках “без обпилу”;
- комфортна консистенція та моментальне самовирівнювання;
- чудово тримає поперечну арку та не просідає в процесі полімеризації;
- відмінно просихає в лампі;
- без стороннього запаху;
- універсальні самодостатні відтінки;
- яскраві кольори дають можливість експериментувати з дизайнами.
СПОСІБ ЗАСТОСУВАННЯ:
- Підготуйте нігтьову пластину та нанесіть допоміжні рідини: Nail Dryer JOIA vegan та Nail Primer JOIA vegan.
- Нанесіть тонкий шар UV/LED Latex Base JOIA vegan. Полімеризуйте протягом 60 секунд в LED-лампі.
- Встановіть форму (за потреби), нанесіть UV/LED Creamy Builder Gel JOIA vegan, створюючи бажану форму та довжину. Полімеризуйте протягом 60 секунд в LED-лампі.
- Нанесіть другий шар UV/LED Creamy Builder Gel JOIA vegan в техніці вирівнювання, створюючи необхідну архітектуру нігтя. Полімеризуйте протягом 60 секунд в LED-лампі.
- За потреби виконайте обпил та зніміть пил знежирювачем.
- Нанесіть гель-лак JOIA vegan / виконайте дизайн / покрийте топом JOIA vegan.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Колір | Бежевий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 281 ₴





